21.11.23 / зелені робочі місця ВДЕ в Україні війна в Україні / ПОДІЇ

Політична дискусія: “Зелені робочі місця та розкриття інвестиційного потенціалу для розвитку відновлюваної енергетики в Україні”

Запрошуємо  приєднатися до заходу високого рівня “Зелені робочі місця та розкриття інвестиційного потенціалу для розвитку відновлюваної енергетики в Україні”.

Дата: 23 листопада 2023.

Час: 10.00-14.00. Трансляція заходу також буде доступна онлайн.

Місце проведення: City Hotel, вул. Богдана Хмельницького 56А. м.Київ.

Як зазначила Перша віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко відбудова України потребуватиме залучення щонайменше 4,5 млн людей.

В той же час “зелена” післявоєнна відбудова України, згідно висновків аналітичного дослідження проведеного Ресурсно-аналітичного центру “Суспільство і довкілля”, може створити понад 4,2 мільйона робочих місць лише у п’яти ключових секторах: транспорт, енергетика, охорона здоров’я, освіта та водопостачання.

Зелене післявоєнне відновлення може повністю компенсувати робочі місця, які ми втратили під час війни.

Детально потенціал зелених робочих місць, важливість перекваліфікації працівників енергетичної сфери, зміни у відповідних навчальних програмах було проаналізовано в дослідженні від Razom We Stand та РАЦ "Суспільство і довкілля" та презентовано на заході 17 жовтня “Зелені робочі місця та інвестиції для розвитку відновлюваної енергетики в Україні. Презентація дослідження та бізнес-кейсів", розпочавши таким чином суспільну дискусію щодо даної тематики.

Захід високого рівня 23 листопада має на меті розпочати політичний діалог щодо важливості запровадження зелених робочих місць та їх зв’язку із інвестиціями в українську економіку із подальшою розробкою рекомендацій центральним органам виконавчої влади та парламентарям щодо в необхідності врегулювання питань стосовно зелених робочих місць на законодавчому рівні.

В двох панельних дискусіях представники влади та бізнесу обговорять роль створення зелених робочих місць для економічного відновлення країни та шляхи залучення необхідних для цього інвестицій.

Серед запрошених спікерів: представники Міністерства енергетики, Мінінфраструктури, Держенергоефективності, Офісу Реформ КМУ, Посольства Німеччини, представники ЄБРР, комерційних банків та Німецько-Української промислово-торговельної палати, а також галузеві експерти.

Зареєстровані учасники отримають повну програму заходу та електронну копію аналітичного дослідження щодо потенціалу зелених робочих місць в Україні. Також буде доступна трансляція заходу онлайн в LinkedIn та Facebook.

Форма для реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOnRosLoB3szTGEfDNd7qMiiN82h17xPZS2LJQ6XYUsFG9PA/viewform

Контакти:

Максим Гардус, спеціаліст із комунікацій, Razom We Stand

[email protected]

Українська група Razom We Stand, заснована на початку війни з Росією у 2022 році, проводить кампанії за припинення війни шляхом скорочення експорту викопного палива з Росії, постійно виступає за всебічне та повне ембарго на російське викопне паливо та працює над зеленою перебудовою України з чистою енергією, заради кращого клімату та кращого майбутнього. Дізнайтеся більше тут.